HİZMETLERİMİZ

Gümrük sektörünün her bir dalında yıllarca çalışan bir ekipten oluşmamız en değerli özelliklerimiz arasındadır. Bu sayede ihtiyaçlarınızı daha iyi biliyor ve daha iyi uyguluyoruz. Tüm sorunlarınızı da sahip olduğumuz bu tecrube sayesinde daha hızlı çözüyoruz.

Gümrük Hizmetleri

Sektörünün tercih edilen Gümrük Müşavirliği şirketi olan ve müşterisine bir kez değil ilelebet hizmet etme prensibini benimseyen firmamız müşterisinin mevzuata uygunluk,gümrük işlemlerinde hızlılık ve tüm süreçlerin raporlarını alabildiği tecrübeli ekibi ile hizmet vermektedir.

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetlerimiz; müşterilerimizin iş, plan ve problemleri ile en iyi şekilde örtüşecek çözümünün üretilmesini, müşterideki mevcut yapıları/sistemleri/süreçleri ile hedeflenen yapılar, sistemler ve süreçler arasındaki farklılıklar ile entegrasyon ihtiyaçlarının ortaya konulmasını kapsar.

Eğitim Faaliyetlerimiz

Eğitim danışmanlığı bu sorulara cevap bulmada büyük önem taşır: Doğru hedef nedir? Nasıl belirleyebiliriz? Hedef belirlemede nasıl kullanabiliriz? Neyi daha iyi yapabileceğimizi nasıl belirleriz? Hedefe giderken kendimize nasıl inanabiliriz? Hedefe kilitlenmeyi nasıl sağlayabiliriz?

AVANTAJLARIMIZ

Neden bizi tercih etmelisiniz

1.

Bahane değil çözüm üretiyoruz

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz.

2.

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman daha başarılı olursunuz.

3.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz

Hizmet verdiğiniz sektörde belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

4.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşterilerimize az yada çok ödeme muamelesi yerine hızlı çözümler sunma tek amacımızdır.

5.

Alanında Uzman Gerçek Bir Ekip

Profesyonel ve genç bir ekibe sahip olan bünyemiz sürekli gelişmektedir.